Visitor Counter by Digits

Blog

Motocyklový deník. Kapitola 47. Motosraz Prasek 2010.

Posted by dan022 at July 14, 2010 10:22pm
  O víkendu se konal letošní motosraz v Praseku za Novým Bydžovem. Chtěl jsem se ho zúčastnit a v pátek hned odpoledne ve 3 hodiny zajel nedočkavě na průzkum. Ale ouha! U vchodu jsem totiž zjistil, že hoši mají jednotný vstupný 300 Kč na celou akci – bez rozdílu jestli na 2 dny nebo na 1 a ani nebylo žádný „na čumendu“ na motorky pro rodiny s dětma – což občas bývá. Né, že bych byl skrblík nebo taková socka - za vstup na závody platím rád – viz např. Kapitola 45  – ale tohle mi prostě připadalo zbytečný. No nic, taxem se na to vykašlal, abych dal 3 kila za to, že tam budu půl hodiny fotit motorky se mi nechtělo (takových fotek už mám ostatně dost). A kapely, co tam hrály byly taky poněkud mimo můj záběr. :-) Tak jsem se jen zeptal, kdy bude vyjížďka. V sobotu jsme na ni dorazili s kámošem Martinem Skippym a počkali na policejní doprovod a zahájení. Vyjížďka nebyla příliš dlouhá – celkem 30 km – ale zase příjemná – jelo se na Bydžov, Smidary, Králíky a pak na letiště (tedy asfaltovou rundy v polích), kde předvedl známý kaskadér Pepa Sršeň svoji cca hodinovou show až si roztrhal zadní gumu. Pepa ještě povozil pár sebevražedně naložených děvčat v bikinách a v helmě a to bylo všechno. Pekelný vedro, spousta lidí tam hulila, pole vyschlý na troud – je zázrak, že to tam nechytlo od vajglu. Jinak fotky motorek jsem nakonec pořídil tam. Fotoreportáž z vyjížďky v Praseku a  kaskády Pepy Sršně na polním letišti jsou tady

Comments

27252
December 02, 2010 9:20am www.uggdiscountuk.com

In the fashion world, boots are often big trendsetters. Tuck your pants into the tops or leave them out; it's up to you. The versatile boo-meets-shoe shootie changed the fashion ugg boots world forever. Other popular choices are stilettos, knee-highs, UGG boots, and various patterns and colors -- from pink uggs to sleek and supple camel-colored leather.
They're not just for fashion statements, though. Boots can protect you from the elements. Check out fashionable black uggs for a way to keep your feet and pants dry when the bottom falls out of the sky. There are also specialized tall ugg boots for dealing with the winter months and snow-- on the ski slopes or off.
Many boots combine great style with function, too. Just look at the incredibly popular Uggs -- boots that keep you warm and dry whole making a unique fashion statement. Even new technologies have rendered the sexy ugg footwear more comfortable. So whether it's a cute set of boots to wear with a skirt, or durable boot to see you through inclement whether, ugg boots are proof that one type of shoe can solve almost all your shoe needs.
http://www.uggdiscountuk.com
http://www.mymonclercity.com/
http://www.myshoessale.com