Visitor Counter by Digits

Blog

Motocyklový deník. Kapitola 48. Vyjížďka motosrazu Ironbikers. Chlumec na d Cidlinou.

Posted by dan022 at August 02, 2010 6:19pm
  S motosrazy se protrhl pytel, každý víkend jich je hned několik a člověk neví, kam dřív skočit (teda zajet :-). Samozřejmě by bylo ideální se podívat někam, kde jsem ještě nebyl, ale to zase znamená obětovat minimálně jeden den z víkendu a na prostě momentálně to nemám čas. Bohužel :-( Takže jsem se po návštěvě Praseka odhodlal alespoň na vyjížďku s Ironbikers v Chlumci, protože to mám za rohem. Loni jsem na akci byl – viz můj článek v Kapitole 30. a moc se mi tam líbilo. Fotky z loňské akce jsou tady. Letos tedy repete. Při příjezdu k areálu starých kasáren jsem potkal slušnou bandu motocyklů všeho druhu a ani mi nebylo jasný, kdo jede přímo ze srazu a kdo jen čeká jako já na samotnou vyjížďku. Ta odstartovala lehce po 12 vedená luxusní bílou limuzínou a s policejním doprovodem. Bohužel musím konstatovat, že vedla podobně jako loni přes Nový Bydžov a dále na letištěm Králíky, kde měl předváděčku opět kaskadér Pepa Sršeň jako na praseckém srazu před třemi týdny (viz galerie zde).  No, když tedy repete, tak se vším všudy, no ne? :-) Měl jsem štěstí v tom, že tentokrát byli pořadatelé na konci letiště, kde jsem zaparkoval já (hned vedle auta s bednama a zvukovou aparaturou), takže jsem dobře viděl i organizační část kaskády (Pepův příjezd, jeho sličnou blonďatou asistentku atd.). Pepa se taky snažil předvést i  na konci letištní dráhy před nima, protože počítám, že za svůj výkon od nich dostal nějaký žold. Díky tomu mám lepší fotky – víc zblízka. O tom, že to neflákal svědčí i to, že na konec udělal zadní gumu (viz fotky).  Nicméně slovo kritiky na závěr. Nejsem si jist, zda mezi srazy funguje komunikace, respektive jestli díky místní drbárně tuší, že opakují místo i program cíle vyjížďky jako sraz před nimi. Trochu nuda. Příště si dám lepší pozor na program. Pepa Sršeň byl 2x za sebou fajn, ale i to nejlepší jídlo se přejí – včetně destinace vyjížďky. Ironbikerům se letos podařilo nalákat na sraz i kameru z TV Prima a nějaký sestřih by měl běžet 14. srpna v jejich Autosalónu, nebo jak se ten jejich motoristický pořad jmenuje. Moje fotky z akce jsou zde.

Comments

27251
December 02, 2010 9:19am www.myshoessale.com

The North Face Jacketsis one of the most famous biker jackets in the history of motorcycling and the version north face produce today is undoubtedly better than the original whilst it still maintains the classic look.www.myshoessale.com The DENALI HOODIE jacket is also part of north face ski jackets collection and is another high quality jacket with classic stylesales@christianlouboutinboxs.com.
The Canada goose parka are built to keep you warm,you can go climbing with Canada Goose Expedition,because it's light to put on.And the spyder jackets can also helps you a lot. In the cold winter,we'd better keep doing sports,then the spyder ski jackets will be your good friend.
Jackets are so popular in the world and it's never out of fashion.www.myshoessale.com So we have store several kinds of jackets for you.Discount Moncler down jackets is in hot sale in this witer,it will never let you down.
Not only clothing is necessary in chill day but also boots.sales@christianlouboutinboxs.comThe discount UGG boots in our store online are on sale with lowest price.The Timberland Boots for Women and men are in high quality.
http://www.myshoessale.com
http://www.mymonclercity.com/
http://www.uggdiscountuk.com