Visitor Counter by Digits

News

6.4. NEW - Easter Bonus video - Making of the video.

31.3. New gallery Live at Xt3. S odkazem na News č. 24 z 20. března t.r. jsme čekali až to uveřejní na jednom hudebním webu, ale zatím jsme se toho nedočkali. Nevadí mi, že to tam nevyšlo, ale nemuseli nám to slibovat, mohli jsme ty fotky dát rovnou sem k nám a aktuálně už 3-4 dny po akci.

28.3. Takže počítač vážně "nezklamal" - odešel harddisk. Klasika! Tím pádem máme z dotáčení nových pecek na album adrenalinový sport. Doufám, že vydolujeme data, jinak je musím "složit" znovu :-)

25.3. Konečně byl potvrzen konkrétní termín vystoupení 2Wings na letošní Rock for People. Budem hrát poslední den (6.7.2007). Předběžně máme otevírat velké pódium ve 14:30 (to už budou všichni buď vyspalí anebo do nich můžeme nasypat dost energie pro zbytek dne :-) Další termíny letních festivalů se objeví do konce dubna v sekci Tour. Samozřejmě vás na to upozorníme v News.

24.3. Omlouváme se za dnešní výpadek streamu klipu. Už je to zase v pořádku.

20.3. Dámy a pánové, dovolte nám představit.... V nové sekci VIDEO naleznete videoklip na titulní skladbu CD EP "Information Overdose"!!! :-) Ještě jednou díky tvůrcům (především Jakubovi Vansovi - ten kluk má budoucnost - viz náš Messageboard :-) Momentálně jsme upřednostnili kvalitu před komfortem a rychlostí, čili majitelé rychlého připojení (2MB přenos) by měli mít po chvilce bufferování (cca 12-20 sec) ideální obraz včetně fullscreenu (pravé tlačítko myši - Velikost/Zoom - Celá obrazovka/Full Screen). Pro majitele nižší rychlosti - mějte, prosím, zatím strpení. Připravujeme i pro vás optimálnější (nižší) rozlišení. Video je též možné stáhnout (download VIDEO).

18.3. Fotografie z křestu klipu a CD EP Information Overdose, který se konal minulý týden ve čtvrtek 15.3. v klubu XT3. První fotky ale již najdete na stránkách jirkku.com http://www.jirkku.com/2Wings_krest/2wings.html U nás zatím galerie nebude, protože máme nabídku od jednoho hudebního webu k exkluzivnímu umístění seriálu u nich (včetně krátkého článku). Jakmile to tam bude, dám zprávu. Klip bude v úterý. Momentálně optimalizujeme kompresi a rozlišení, abyste ho měli možnost vidět v maximální kvalitě a přitom to nezabíralo stovky mega.

15.3. Dnes proběhl křest CD EP "Information Overdose" a klipu v pražském klubu XT3. Pouze pro zvané. V rámci akce také poprvé zahrála skupina 2Wings naživo set 6 písní: Alan Freed, Struggle for Life, Information Overdose, The Rainmaker, Face Next Door a jako přídavek jednu coververzi. Fotogalerie a videozáznam části vystoupení zveřejníme do konce března. Teď čekejte po víkendu klip.

13.3. Vzhledem k tomu, že televizní premiéra klipu na Óčku je za námi, umístíme od počátku příštího týdne klip ke shlédnutí sem na naše stránky, případně na YouTube.

8.3. POZOR!!! POZOR!!! Klip Information Overdose na Óčku již zítra!!! Najednou je to nějak moc rychle :-))) Ale bude nasazen v novinkách v pátek 9.3. mezi 14-15hod, opakování pořadu je v sobotu 10.3. mezi 16-17 hod a pak ještě v pondělí 12.3. mezi 10-11 hod. Pokud se pořad opakuje v identickém podobě,tak bude (jako byl při páteční premiéře) náš klip až poslední.

«  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12  »